• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У МЗС Росії вибухнули черговою істерикою через Кримську платформу

Росія розглядає участь країн в Кримській платформі як пряме посягання на її територіальну цілісність

Реклама на dsnews.ua

Про це сказала представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС РФ.

"Всі зусилля Києва щодо повернення Криму є нелегітимними і не можуть сприйматися інакше, як загроза агресії проти двох субʼєктів Російської Федерації. Ще раз нагадуємо, що будемо розглядати участь будь-яких країн і організацій в таких діях, включаючи ініціативу «Кримська платформа», як недружній по відношенню до Росії крок, як пряме посягання на її територіальну цілісність", — сказала вона.

Крім того, Захарова стверджує, що українське керівництво "під прикриттям своїх західних кураторів безсоромно зневажаэ міжнародне право", а також обмежує права національних меншин і російськомовних громадян.

"Закликаємо Україну, а також інші держави, які підтримують українські «ініціативи», до поваги законного вибору жителів Криму і дотримання територіальної цілісності Російської Федерації", — резюмувала речник МЗС РФ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 26 лютого своєю указом утворив Організаційний комітет з підготовки установчих саміту "Кримської платформи".

Саміт Кримської платформи запланований на 23 серпня.

Нещодавно про готовність приєднатися до Кримської платформі заявили Франція і Словаччина. Підтримали створення Кримської платформи також в Європарламенті. Крім того, висловився на підтримку ініціативи і держсекретар США Ентоні Блінкен.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua