• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Навального вирішили відмовитися від колишнього формату протестів

Соратник російського опозиційного політика Олексія Навального Леонід Волков повідомив, що команда Навального відмовиться від колишнього формату проведення вуличних акцій, коли учасників протестів заздалегідь попереджали про мітинги

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Голосу Америки", передає "ДС".

"Вуличних протестів в тій формі, в якій ми їх бачили в січні цього року, більше не буде. Але в цьому немає великої проблеми. Це не означає, що протестів більше не буде взагалі.

Але наступний протест не буде підготовленим або запланованим, ми не будемо оголошувати, що призначаємо акцію протесту на конкретний день, що готуємо її, не будемо поширювати матеріали про це. Останні дії Путіна зробили це неможливим. Але це всього лише означає, що протест спалахне спонтанно, як це сталося в Тунісі у 2011 році. Це добре? Ні. Це неминуче? Так", — заявив Волкова на вебінарі, організованому Університетом Чикаго.

Волков додав, що Кремль "показав, що готовий збільшувати рівень репресій, і явно готовий йти на те, щоб застосовувати ще більше насильства до протестуючих". Він зазначив, що учасникам акцій загрожують адміністративні арешти й високі штрафи, а також звільнення з роботи або відрахування з вишів.

Як повідомляла "ДС", російський фінансовий моніторинг вніс штаби опозиціонера Олексія Навального до списку організацій, щодо яких є відомості про їх причетність до екстремістської діяльності або тероризму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua