• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Німеччині подумують "розтягнути" локдаун до кінця січня через зростання смертей від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Станом на вівторок, 5 січня, в Німеччині зафіксували 944 летальних випадки коронавірусу. Це може призвести до продовження локдауну в країні до кінця місяця

Про це повідомив центр контролю за хворобами Німеччини, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Останній локдаун в Німеччині набув чинності 16 грудня, оскільки часткові обмеження, введені на початку листопада, не змогли зменшити кількість щоденних нових заражень коронавірусом. Спочатку термін дії локдауна закінчувався 10 січня.

Зустріч канцлера Ангели Меркель з керівниками земель у вівторок вирішить, як довго триватиме локдаун і в якій мірі знову відкриються школи. Ще однією темою, яка стоїть на порядку денному, буде розгляд критики програми вакцинації в країні на тлі розчарувань щодо її поступового старту.

Щеплення в Німеччині та інших Європейського Союзу почалися більше тижня тому. У понеділок в Німеччині, де живе 83 мільйони чоловік було повідомлено про майже 265 000 щеплення, повідомили в Інституті Роберта Коха.

Опозиційні політики і навіть деякі члени урядової коаліції Німеччини розкритикували обережне попереднє замовлення ЄС вакцини Pfizer-BioNTech — єдиною на сьогодні дозволеної для використання в країнах ЄС. Медичний регулятор ЄС також проводить оцінку вакцини Moderna.

    Реклама на dsnews.ua