• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Пентагоні розповіли, яке військове обладнання нададуть Україні

Виділена Пентагоном допомога Україні в розмірі 150 мільйонів доларів включатиме протиартилерійські радари, засоби радіоелектронної боротьби і технології боротьби з дронами

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони США, передає "ДС".

У повідомленні зазначається, що новий пакет допомоги включає в себе надання протиартилерійських радарів, засобів для боротьби з безпілотними летальними апаратами, засобів захищеного звʼязку, засобів радіоелектронної боротьби і військово-медичної евакуації, а також навчання та обладнання для підвищення безпеки і потужностей баз ВПС України.

Цей пакет доповнює виділений 1 березня 2021 року пакет на суму 125 мільйонів доларів, який включає в себе патрульні катери Mark VI, протиартилерійські радари, тактичне обладнання, підтримку супутникових знімків і можливостей аналізу, а також обладнання для надання медичної допомоги військовослужбовцям та бойової евакуації.

У повідомленні вказується, що з 2014 року Сполучені Штати виділили Україні безпекову допомогу на суму понад 2,5 мільярда доларів і будуть продовжувати зміцнювати наше стратегічне партнерство у сфері оборони.

Нагадаємо, вчора президент Володимир Зеленський оголосив про те, що Пентагон затвердив другу частину безпекової допомоги Україні у розмірі 150 млн доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua