• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

До підручників для російських шестикласників "проникло" посилання на порносайт (ФОТО)

У російських підручниках англійської мови для шостого класу надрукували посилання на порносайт

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Посилання розміщене в розділі під назвою "Who are you?", тобто "Хто ти?" і веде на англомовний сайт з єдиною сторінкою під назвою "Кращий телефонний номер для куколд-сексу", передає "ДС" з посиланням на Фонтанку.

Судячи із зовнішнього вигляду, сайт було створено давно, проте доменне ім'я все ж хтось оплачує.

На самому сайті розміщені три фото порнографічного змісту, порнооповіді на тему куколд-сексу і відео, де чоловік і жінка танцюють сальсу.

При цьому, судячи з інтернет-архівів, раніше цю адресу орендували інші сайти. Зокрема, в 2001 році портал був присвячений "Національній спортивній конференції геїв", яка відбувалася у Бостоні.

Підручник видано накладом 70 тисяч примірників, однак це лише видання 2014 року. Посилання також зустрічається у виданні 2008 року, тираж якого склав 50 тисяч книг. Крім того, існують електронні версії підручника, хоча в них посилання видно не дуже чітко.

Однак в електронній версії 2022 року, яку можна купити на сайті видавництва "Просвещение", що друкувало підручники, посилання вже немає. При цьому в російських магазинах спокійно продаються видання 2021 року з посиланням.

У видавництві коментар з цього приводу пообіцяли сформулювати і надати журналістам до вечора 13 вересня.

Нагадаємо, подібні казуси траплялися і в нашій країні. Так, на одній зі сторінок підручника з української мови авторства Олександра Авраменка також було виявлене посилання на матеріали порнографічного характеру.

Співробітники кіберполіції пізніше заблокували сайт з порнографічним контентом, посилання на який знайшли в підручнику. Це був новинний ресурс, який зламали хакери

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua