• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Польщі почав роботу перший госпіталь на стадіоні

Реклама на dsnews.ua

У четвер, 5 листопада, на Національному стадіоні у Варшаві розпочала роботу перша тимчасова лікарня для тих, хто заразився коронавірусною інфекцією і вже госпіталізований перший пацієнт

Про це повідомив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій, передає "ДС" з посиланням на "Польське радіо".

"До тимчасової лікарні був доставлений перший пацієнт. У всій Польщі, в більшості столиць воєводств або в інших містах, які були обрані владою, з'явиться кілька таких лікарень. Ми постійно розмірковуємо над можливістю створення нових медичних установ. Ми не шкодуємо ні сил, ні засобів. Весь державний бюджет буде витрачений на допомогу громадянам, на рішення цих негараздів", — сказав він.

Тим часом вірусолог, професор Влодзімєж Гут очікує, що через кілька днів введені обмеження зупинять поширення епідемії.

Вірусолог зазначив, що, соціальна мобільність сприяє поширенню вірусу.

"Давайте не будемо говорити тільки про масові заходи. Це всього лише один з елементів. Людям потрібно якось дістатися до місця проведення заходу, важливо те, як люди поводяться під час масових акцій. Інше питання — дотримання трьох правил: гігієна, дистанція, фізичний бар'єр", — зазначив професор.

Як повідомляла "ДС", 5 листопада в Польщі встановлений черговий добовий антирекорд захворюваності на коронавірус — підтверджено 27 143 нових випадки.

Влада прийняла рішення про посилення карантинних заходів з суботи, 7 листопада.

    Реклама на dsnews.ua