• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У пошуках соцмережі: Google блокує платфому, куди міг перейти Трамп після бану на Twitter

Реклама на dsnews.ua

У пʼятницю ввечері Google оголосив, що заблокував у своєму магазині популярний серед прибічників Дональда Трампа додаток Parler. Трамп продовжує шукати соціальну платформу для спілкування з прихильниками

Про це йдеться в повідомленні порталу Politico, передає "ДС".

Власникам Parler останні кілька місяців нагадували про необхідність видаляти заклики до насильства, проте їх поширення в соцмережі продовжилося.

"Нам відомо про публікації в додатку Parler, спрямовані на розпалювання безперервного насильства в США" — зазначили в Google.

Одне з нещодавніх повідомлень у соцмережі виглядає наступним чином: "Як нам повернути країну? Це просто … ми їх вистежимо!".

Слід зазначити, що Apple також пригрозила видалити Parler зі свого магазину додатків.

Варто зазначити, що в минулому році Дональд Трамп зустрічався з керівником своєї кампанії Бредом Парскале та іншими політичними помічниками в Білому домі і висунув вимогу: знайти йому іншу соціальну платформу для використання, крім Twitter.

На зустрічі було висловлено занепокоєння, що Twitter — головне місце спілкування Трампа з прихильниками та зовнішнім світом — може врешті-решт заборонити йому спірні публікації. Після зустрічі команда Трампа мобілізувалась, і Парскале розпочав обговорення питання про те, чи варто забезпечити серйозну присутність президента на платформі Parler.

При цьому сам Трамп був занадто відданий Twitter, щоб гаряче підтримати перехід на іншу платформу. Однак це було до того як Twitter видалив аккаунт 45-го президента США Дональда Трампа @realDonaldTrump за підбурювання до насильства.

Після блокування свого особистого облікового запису Трамп розкритикував дії Twitter на офіційному аккаунті @POTUS, що має статус урядового аккаунту. Ці твіти були швидко видалені адміністрацією. Трамп спробував запостити ті самі дописи на аккаунті своєї кампанії @TeamTrump, після чого мережа заблокувала на постійній основі цей обліковий запис.

Нагадаємо, учора соцмережа Twitter остаточно заблокувала сторінку Дональда Трампа через «підбурювання до насильства».

    Реклама на dsnews.ua