• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Росії погрожують заблокувати Twitter: вже уповільнили роботу сервісу

Роскомнагляд уповільнив швидкість роботи Twitter на території Росії з 10 березня у зв'язку з небажанням соцмережі видаляти нібито протиправний контент

Логотип Twitter
Логотип Twitter
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив російський регулятор, передає "ДС" з посиланням на Медузу.

"З метою захисту російських громадян і примусу інтернет-сервісу до виконання законодавства на території Російської Федерації щодо Twitter з 10 березня вжиті заходи централізованого реагування, а саме первинне уповільнення швидкості роботи сервісу згідно з регламентом", — зазначено в повідомленні.

Відзначається, що уповільнення буде реалізовано на 100% мобільних пристроїв і на 50% стаціонарних пристроїв.

У Роскомнагляді додали, що якщо Twitter продовжить ігнорувати вимоги російського законодавства, то "заходи впливу" будуть продовжувати аж до блокування.

Причиною такого рішення назвали те, що соцмережа з 2017 роки не видаляє на вимогу регулятора "контент, що схиляє неповнолітніх до скоєння самогубств, що містить дитячу порнографію, а також інформацію про використання наркотичних засобів".

Роскомнагляд заявив, що за цей час направив в Twitter понад 28 тисяч скарг, але 3168 матеріалів із забороненою інформацією до сих пір не видалили.

Відзначається, що "останнім яскравим прикладом" стало те, що Twitter на відміну від інших соцмереж не вилучив заклики до неповнолітніх про вчинення масового суїциду 3 березня 2021 року.

Нагадаємо, в лютому соціальна мережа Twitter через порушення заблокувала 373 облікові записи, сто з яких були пов'язані з Росією.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua