• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Росії відправили у колонію актрису з роликів про вигаданого депутата Наливкіна: пародіювала речницю МВС

Російську актрису Ларису Кривоносову, яка грала "офіційного представника МВС Уссурійського району Марину Вульф" в роликах про вигаданого депутата Віталія Наливкіна, засудили до трьох місяців колонії

Кривоносова в образі "Марини Вульф"
Кривоносова в образі "Марини Вульф" / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Засідання у справі Кривоносової пройшло 19 жовтня, говориться в повідомленні на сайті Уссурійського районного суду, який виніс вирок, передає "ДС".

Vl.ru уточнює, що матеріали справи поки не опубліковані.

Однак на сайті МВС по Приморському краю з'явився пресреліз про вирок "неодноразово судимій 43-річній місцевій мешканці, обвинуваченій в ухилянні від адміністративного нагляду".

Згідно з даними МВС, в квітні 2017 року жінка умовно-достроково звільнилася з колонії Хабаровського краю, де відбувала покарання за умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю. У серпні 2020 го суд встановив над нею адміністративний нагляд через "порушення, які зазіхають на громадський порядок і громадську безпеку". Їй заборонили виходити з дому вночі, виїжджати за межі округу і зобов'язали прибути в поліцію для реєстрації.

Жінка ігнорувала обмеження, через що її неодноразово притягували до адміністративної відповідальності, заявили в МВС. В результаті поліція Уссурійська порушила на неї кримінальну справу за ч. 2 ст. 314.1 КК РФ (кількаразове недотримання особою, щодо якої встановлено адміністративний нагляд, адміністративних обмежень), а суд вирішив відправити в колонію.

У роликах про вигаданого уссурійського чиновника Лариса Кривоносова грала "представницю МВС Марину Вульф".

На відео присутній нецензурна лексика.

Очевидно, Кривоносова пародіювала офіційну представницю МВС Росії Ірину Волк.

Медуза уточнює, що в вересні актрису заарештували на 10 діб. Місцеві ЗМІ писали, що причиною арешту стало незаконне носіння поліцейської форми. Пізніше в МВС заявили, що Кривоносову заарештували за порушення режиму адміністративного нагляду, оскільки їй, як раніше судимій, було заборонено залишати місце проживання в певні години. За носіння форми актрису лише оштрафували на тисячу рублів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua