• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Росії заявили про перемогу всіх ставлеників Кремля на виборах губернаторів

Реклама на dsnews.ua

Всі кандидати в керівники областей Росії від правлячої партії "Єдина Росія" здобули перемогу в своїх регіонах в Єдиний день голосування сьогодні, 13 вересня

Про це заявив секретар Генеральної ради "Єдиної Росії" Андрій Турчак, слова якого підтвердили в Центрвиборчкомі РФ, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Усі кандидати від "Єдиної Росії" на виборах вищих посадових осіб перемагають впевнено в першому турі", — заявив Турчак.

За його словами, про перемогу висуванців від "Єдиної Росії" свідчать дані екзит-полів і попередні дані опрацьованих протоколів.

Згідно з першими даними ЦВК РФ, кандидати від "Єдиної Росії" — діючі губернатори і тимчасово виконуючі обов'язки голів регіонів — лідирують на виборах у всіх суб'єктах, де вони висувалися. Кандидати від "партії влади" захопили лідерство і в таких "проблемних" регіонах, як Іркутська, Архангельська і Ростовська області, де результат губернаторських виборів не був очевидний.

Глав регіону в цьому році вибирають в Чувашії, Комі, Татарстані, Єврейській автономній області, Пермському, Краснодарському і Камчатському краях, Іркутській, Калузькій, Архангельськійї, Ленінградській, Костромській, Смоленській, Пензенській, Тамбовській, Брянській та Ростовській областях. Крім того, так звані "вибори" пройшли і в анексованому Севастополі.

    Реклама на dsnews.ua