• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Шойгу вірять, що в Сирії йде війна за "ясла Господа"

Реклама на dsnews.ua
У Москві вважають своє вторгнення в Сирію черговим актом війни за "ясла Господа"

Про це начальник новоствореного головного військово-політичного управління Збройних сил РФ, замнлавы російського Міноборони РФ Андрій Картаполов в інтерв'ю газеті "Військово-промисловий кур'єр", передає "ДС".

"Згадаймо, перша Кримська війна називалася ще війною за ясла Господа, тому що англійці, французи, турки вирішили нам тоді перекрити доступ в Середземне море і Єрусалим. Кожен солдат на Малаховому кургані чітко знав, що воює ще й за Віфлеєм. І те, що зараз відбувається в Сирії, можна вважати черговим актом війни за ясла Господа", - сказав Картаполов.

Також він розповів про нещодавно відкритому головному храмі Збройних сил РФ.

"При головному храмі Збройних сил буде існувати цілий комплекс підготовки військового духовенства. Історично в російській армії роль духовенства завжди була дуже велика, і ми повинні її повернути. Дух солдата - теж зброя. Ми це побачили на прикладі наших хлопців, які воюють в Сирії", - сказав Картаполов.

Крім того, генерал-полковник зазначив, що в сучасних війнах не обов'язково вбивати - достатньо просто змінити свідомість супротивника.

"Для того, щоб виконати бойове завдання в сучасних умовах, необов'язково вбивати. Досить поміняти свідомість супротивника, ніж наші партнери користуються дуже активно", - зазначив він.

Картаполов раніше був командувачем російської угрупованням військ в Сирії. ГВПУ було засновано 30 липня 2018 року указом президента РФ Володимира Путіна. У той же день Картаполов був призначений начальником цього управління.

Як повідомляла "ДС", Туреччина нарощує сили на кордоні з Сирією у зв'язку з атаками російської армії і бомбардуваннями в провінції Ідліб.

Через бомбардування більше 30 тисяч жителів північно-західної Сирії покинули свої будинки. Якщо бомбардування не припиняться, біженців може стати 800 000 чоловік, вважають в ООН. Якщо це станеться, то стане найбільшою гуманітарною катастрофою 21 століття.

    Реклама на dsnews.ua