• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У США виявили нові штами коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

У США вчені виявили два нові штами коронавірусної інфекції SARS-CoV-2, один з яких схожий на тип вірусу, раніше виявлений в Великобританії

Про це повідомляють американські ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Так, у звіті медичного центру Університету штату Огайо йдеться, що один з них схожий на "британський" коронавірус. За словами вчених, спостерігається розвиток і іншого штаму з трьома генетичними мутаціями.

Дослідники повідомляють, що перший з двох зазначених штамів був виявлений у пацієнта з Огайо, і зараз не можна судити про те, наскільки він поширений.

Другий різновид з трьома мутаціями превалював в місті Колумбус, в якому і був виявлений. На думку медиків, другий штам більш заразний, ніж раніше відомі види коронавірусу.

Співавтор публікації і головний науковий співробітник медцентру університету Пітер Молер заявив, що поки немає інформації, чи будуть мутації мати будь-який вплив на ефективність вакцин.

В даний час підтверджені нові штами в Великобританії, Південній Африці і Японії, які поширюються світом.

Як повідомляла "ДС", Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що кількість штамів вірусу SARS-CoV-2 буде збільшуватися, що пов'язано з високими темпами його поширення.

    Реклама на dsnews.ua