• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ВООЗ спрогнозували пів мільйона смертей від COVID-19 у Європі до лютого

У європейському бюро ВООЗ повідомили, що Європа зараз є епіцентром глобальної пандемії COVID-19 і перебуває на шляху до ще пів мільйона смертей цієї зими

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті бюро, передає "ДС".

Голова європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге повідомив, що темпи поширення коронавірусної інфекції в регіоні викликають "серйозне занепокоєння".

"Минулого тижня на Європу і Центральну Азію припадало 59% всіх випадків у всьому світі та 48% зареєстрованих смертей. Згідно з правдивим прогнозом, якщо ми залишимося на цій траєкторії, ми можемо побачити ще пів мільйона смертей від COVID-19 у цих регіонах до першого лютого наступного року", – сказав Клюге.

Він також додав, що Європа "знову в епіцентрі".

Клюге назвав причини погіршення епідеміологічної ситуації. Зокрема, серед цих факторів – недостатнє охоплення регіонів вакцинацією і послаблення громадського здоров’я та соціальних заходів.

"Важливо, щоб влада докладала всіх зусиль для прискорення темпів вакцинації. Крім того, я продовжую закликати країни проявити глобальну солідарність та обмінятися дозами", – додав він.

Як повідомляла "ДС", директор Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майк Райан заявив, що за останній місяць захворюваність на коронавірусну інфекцію в Європі зросла на 55%, що також є попередженням для решти світу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua