• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Вбивство грузина в Берліні: Німеччина вислала двох співробітників посольства РФ

Реклама на dsnews.ua
Німеччина вислала двох співробітників посольства Росії у зв'язку з вбивством громадянина Грузії Зелімхана Хангошвили в Берліні

Генпрокуратура ФРН заявила, що у неї достатньо фактичних доказів причетності держорганів РФ або Чечні до вбивства громадянина Грузії, передає "ДС" з посиланням на AFP.

Хангошвили воював у другій чеченській війні проти російських військ на Північному Кавказі в 2001-2005 роках. Він був польовим командиром і близьким союзником чеченського президента Аслана Масхадова. Він був убитий пострілом в голову в центральному берлінському парку в серпні, коли прямував до мечеті.

"У нас є докази того, що за цим стояла іноземне розвідувальне агентство, і тому справу буде передано федеральному прокурору на цьому тижні", - сказало джерело, відмовившись назвати своє ім'я.

Підозрюваний був затриманий незабаром після вбивства, і тижневик Der Spiegel повідомив, що його номер паспорта свідчить про зв'язки з російськими спецслужбами.

Берлінська прокуратура, яка досі займалася справою, повідомила, що підозрюваного спіймали, коли він намагався позбутися знаряддя вбивства в річці Шпрее, а також від велосипеда, на якому він їхав.

    Реклама на dsnews.ua