• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ураган "Іда": у США розслідують майже 350 повідомлень про розлив нафти в результаті негоди

У США берегова охорона розслідує майже 350 повідомлень про розлив нафти в Мексиканській затоці після руйнівного урагану "Іда"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі видання Axios, передає "ДС".

Також берегова охорона розслідує повідомлення про масштабний розлив нафти, що був виявлений минулого тижня в затоці Маршан, за три кілометри від порту Фуршон.

Зазначено, що пляма з того часу зменшилася в розмірах після зусиль по локалізації.

Крім того, відомо, що близько 88% морського видобутку нафти в регіоні було закрито, і більш як 100 платформ не використовуються через шторм.

У береговій охороні додають, що вони встановлюють естакади біля узбережжя південно-східної Луїзіани в рамках своєї реакції на "множинні розливи нафти".

Зазначимо, що ураган четвертої категорії "Іда" обрушився на узбережжя Луїзіани 29 серпня — в день коли 16 років тому тут вдарив ураган третьої категорії "Катріна". Той шторм забрав життя понад 1,8 тисячі осіб. Тоді прорив дамби в Новому Орлеані привів до сильної повені, після чого в місті посилили захист від ураганів.

Як писала "ДС", через ураган "Іда" річка Міссісіпі почала текти у зворотному напрямку на південному сході штату Луїзіана (США).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua