• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У 2015-му Єврокомісія виділила на "гуманітарку" для України близько 30 млн євро - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Більше половини пішло на допомогу жителям Донбасу

Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового врегулювання Христос Стиліанідіс заявив, що Брюссель одним із своїх пріоритетних завдань вважає проведення рятувальних операцій, спрямованих на надання допомоги населенню на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу. Про це, як повідомляє "ДС", пише "Німецька хвиля" з посиланням на естонські ЗМІ.

Депутат Європарламенту, зокрема, звернув увагу на необхідність підтримки жителів Маріуполя в холодну пору року і нагадав, що інфраструктурі міста було завдано серйозної шкоди в результаті бойових дій на сході України. "Основною метою є підтримка невідкладних рятувальних операцій в районах, які постраждали найбільше, і, насамперед, на тих територіях, які не знаходяться під контролем українського уряду, а також по обидві сторони від лінії зіткнення", - цитують Стилианидиса естонські ЗМІ.

За словами Стилианидиса, Єврокомісія з початку конфлікту в Україні надала близько 62,85 мільйона євро на гуманітарну допомогу та проведення оперативних відновлювальних робіт. "Тільки в 2015 році на гумпомощь було виділено 30 мільйонів євро", - зазначив єврокомісар. За його словами, близько 55 відсотків від загальної суми направили на підтримку населення в Донецькій і Луганській областях.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua