• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Австрії ввели локдаун через COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про рішення ввести в країні загальнонаціональний жорсткий карантин (локдаун), який буде діяти з вівторка, 17 листопада, до 6 грудня

Про це йдеться в повідомленні австрійського видання Kurier, передає "ДС".

З вівторка, школи країни перейдуть на дистанційне навчання, а торгівля буде заборонена, крім критично важливих об'єктів: продуктових магазинів, аптек тощо. Заклади громадського харчування також закрили.

Уряд також закликає уникати контактів з іншими людьми, тому вводить обмеження: за добу поза домом можна контактувати тільки з однією людиною. Крім того, в Австрії буде діяти цілодобове обмеження на вихід з дому: залишати будинки можна тільки при гострій потребі.

Як пояснив канцлер, метою національного локдауну є стримування кількості випадків коронавірусу на низькому рівні протягом "тривалого часу".

"Я знаю, що найближчі тижні будуть для нас дуже важким часом", — заявив Курц на пресконференції у Відні.

Нагадаємо, у вересні президент України Володимир Зеленський в рамках робочого візиту до Австрії обговорив з Федеральним президентом Австрії Олександром Ван дер Беленом заходи щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.

    Реклама на dsnews.ua