• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Білорусі біло-червоно-білий прапор можуть визнати екстремістським

Реклама на dsnews.ua

Генеральна прокуратура Білорусі готує документи для визнання екстремістськими біло-червоно-білого прапора та іншої символіки протестувальників

Про це йдеться в повідомленні білоруського порталу TUT.BY, передає "ДС".

У білоруську Генпрокуратуру звернулися "небайдужі громадяни" з проханням через суд заборонити біло-червоно-білу символіку і зарахувати її до екстремістської. Ці громадяни виступають проти біло-червоно-білого прапора в будь-яких проявах, але не проти герба "Погоня".

У Генпрокуратурі заявили, що взяли це звернення до розгляду, а тим часом білоруські чиновники працюють над розробкою законопроєкту про недопущення героїзації нацизму. В робочій групі, яка працює над цим документом, говорять і про заборону "бчб-символіки".

У той же час для захисту "бчб-символіки" група білорусів вирішила ініціювати збір підписів. Вони хочуть зібрати мінімум 50 тисяч голосів, щоб виступити із законодавчою ініціативою для захисту цієї символіки. Однак за нинішньої ситуації в країні, навряд чи це вдасться зробити.

Нагадаємо, раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що амністує всіх політичних в'язнів, якщо буде доведено, що такі ув'язнені є в республіці.

    Реклама на dsnews.ua