• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Білорусі опублікували нібито перехоплену розмову Варшави і Берліна про "фейкове" отруєння Навального

Реклама на dsnews.ua

Пресслужба де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка опублікувала аудіозапис розмови нібито між Німеччиною і Польщею про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального

Відповідний аудіозапис розмістив Telegram-канал пресслужби Лукашенка "Пул Першого", передає "ДС".

Цю розмову транслюють по державних телеканалах Білорусі. Через переклад саму розмову не чутно і оригінальні слова розібрати неможливо.

Дослівно:

Варшава: Алло! Добрий день, Нік. Як наші справи?

Берлін: Начебто все за планом ... Матеріали по Навальному готові. Будуть передані в адміністрацію канцлера. Очікуємо її заяви

В: Отруєння підтверджується точно?

Б: Послухай, Майк, в даному випадку це не так важливо ... Йде війна ... А під час війни всі методи хороші.

В: Згоден. Треба відбити охоту Путіну пхати ніс в справи Білорусі. Найефективніший шлях — втопити його в проблемах Росії, а їх чимало! Тим більше найближчим часом у них вибори, день голосування в регіонах Росії.

Б: Цим і займаємося ... А як ваші справи в Білорусі?

В: Якщо чесно, не дуже. Президент Лукашенко виявився міцним горішком. Вони професіонали і організовані. Зрозуміло, їх підтримує Росія. Чиновники і військові вірні президенту. Поки працюємо. Решта при зустрічі, не по телефону.

Б: Так-так, розумію, тоді до зустрічі, бувай.

В: Бувай.

Нагадаємо, 3 вересня на зустрічі з прем'єр-міністром Росії де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав інформацію про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального фальсифікацією і заявив, що білоруські розвідники перехопили дані про те, що ніякого отруєння Навального не було.

За словами Лукашенка, Німеччина і канцлер Ангела Меркель повідомили про отруєння Навального, щоб "відбити охоту Путіну пхати носа в справи Білорусі".

    Реклама на dsnews.ua