• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Білорусі планують створити сайт-аналог "миротворця", — Цепкало

Реклама на dsnews.ua

Фронт національного порятунку Білорусі створить сайти з особистими даними тих, хто фальсифікував вибори і ОМОНівців

Про це колишній претендент на посаду президента Білорусі Валерій Цепкало заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Друге — це формування Дошки національної ганьби. Це все організовано як crowdsourcing. На Дошку ми будемо включати тих членів виборчих комісій, які фальсифікували вибори. Їх імена, сім'ї, хто вони такі, якщо є — номера паспорта, і будемо вимагати для них заборона в'їзду ", — сказав Цепкало.

Ще одним проектом Фронту національного порятунку РБ Цепкало називає публікацію даних співробітників ОМОНу, які застосовували насильство по відношенню до протестуючих.

"Третій — ОМОНівці, які били людей. Тут теж буде сайт, він все-таки, напевно, ближче до" миротворців ", — сказав політик.

Цепкало зазначив, що вже зараз йому надсилають дані деяких бійців ОМОН, які були причетні до розгону демонстрацій в Білорусі.

На питання, а чи не стане такий проект причиною помсти білоруським міліціонерам і членам їх сімей з боку мітингувальників, політик відповів: "Ну, якщо вони б'ють жорстоким чином людей. Що вони роблять? Що вони витворяють? Це вже їхня справа. Ми опублікуємо — це точно так само як і з тими, хто у вас там (на Донбасі. — Ред.) воює. вони (бійці ОМОНу. — Ред.) повинні розуміти, що за свої дії вони отримають ганьбу з боку білорусів, а згодом, може, будуть подавати на них до суду — і вони будуть платити 10-15 років тим, кого вони побили. суд буде справедливий. За перевищення влади будуть порушуватися кримінальні справи ".

Нагадаємо, МВС Білорусі оголосило в розшук власника опозиційних Telegram-каналів NEXTA і NEXTA Live Степана Путіло.

    Реклама на dsnews.ua