• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Білорусі скаржаться на проблеми з інтернетом під час виборів

Реклама на dsnews.ua

У Білорусі, 9 серпня, у день проведення виборів президента зафіксували перебої в роботі мобільного та проводового інтернету відразу у декількох операторів

Про це йдеться в повідомленні білоруського агентства Mediazona, передає "ДС".

За даними кореспондентів агентства, проблеми виникають у користувачів операторів ByFly, MTS, Life, "Космос ТВ" та ін. Також білоруси мають проблеми з доступом до новинних сайтів, месенджеру Telegram, а також сервісу YouTube.

Заступник гендиректора "Белтелекома" Вадим Шайбаков стверджує, що перебої в роботі інтернету пов'язані з високим трафіком, зокрема, з-за кордону.

"Зараз спостерігаються перебої з доступом до деяких ресурсів та перевантаження каналів через зарубіжного трафіку у великій кількості. Поки не можемо визначити, генерують його люди чи машини — зараз працюємо над цим", — заявив він.

Крім того, Національний центр реагування на комп'ютерні інциденти Білорусі заявив про велику хвилю DDoS-атак на державні ресурси. Атакам піддався обладнання, на якому розміщені сайти Комітету державної безпеки Білорусі та Міністерства внутрішніх справ Білорусі. DDoS-атаки були зафіксовані вночі та вранці 9 серпня.

Нагадаємо, у Білорусі сьогодні проходять шості вибори президента.

    Реклама на dsnews.ua