• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Британії будуть перекваліфікувати тих, кого вижили з роботи роботи

Реклама на dsnews.ua
Британський уряд відкриє програму допомоги тим, хто залишиться без роботи в результаті проникнення в сферу їх діяльності штучного інтелекту

Про це повідомляє BBC, інформує "ДС".

За даними аналізу компанії Oxford Economics, до 20 мільйонів робочих місць на виробництві будуть замінені роботами до 2030 року у всьому світі. Тому програма буде допомагати людям вийти на новий виток у кар'єрі або отримати нові навички, щоб вони змогли змінити свою роботу.

"Технології, такі як штучний інтелект і автоматизація, змінюють наш спосіб життя і працю. Вони несуть більшу вигоду економіці. Але це також означає, що професії теж еволюціонують. І деякі ролі скоро відійдуть у минуле. Національна програма перекваліфікації стане переломною допомоги дорослим по всій країні, чиї робочі місця потраплять під ризик із-за змін, отримати нові навички і стати на шлях нової більш вигідною кар'єри", - пояснив міністр освіти Великобританії Деміан Хіндс.

Хіндс додав, що виклик, який з'явився з-за технологічних змін, дуже великий. Тому програма перекваліфікації буде вводитися поступово, а в ході її роботи будуть вноситися зміни.

Експерт комп'ютерних наук з Університету Суррей професор Алан Вудвард сказав, що незважаючи на скорочення робочих місць, автоматизація - "неминучий" процес. Адже вона сильно здешевлює виробництво товарів.

"Автоматизація існує не для того, щоб вигнати людей з роботи, а щоб звільнити їх. Краще використовувати людський мозок, а не руки. Краще робити те, що машини не можуть. Ось до чого ми повинні прагнути", - резюмував він.

    Реклама на dsnews.ua