• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Чехії показали заборонений в Україні фільм "Волинь"

Реклама на dsnews.ua
Чеське телебачення під час вечірнього ефіру в суботу продемонструвало скандальний польський фільм "Волинь", який свого часу викликав негативну реакцію в Україні

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Aktualne.cz.

У жовтні 2016 року показ фільму "Волинь" у Києві був скасований на прохання МЗС України.

Проти трансляції фільму на Чеському телебаченні виступив посол України в Празі Євген Перебийніс, який назвав його повним "упередженості і спотворення історії".

"Деякі помилкові і неправдоподібні кадри фільму багатьма українцями сприймаються як образливі. Не маючи бажання втручатися в редакційну політику Чеського телебачення, я написав листа керівництву каналу з поясненням ситуації і проханням враховувати думку українців, що проживають в Чехії", - сказав Перебийніс.

За його словами, у відповідь Чеське телебачення висловило надію на те, що голос українців зможе бути більш представленим в ефірі каналу, однак скасовувати показ фільму відмовилося.

Детальніше про фільм "Волинь" та його місце в дискусії навколо польсько-українських історичних взаємин у статті на ЕвроПравде Кіно розбрату. Ніж "Волинь" корисна, а чим небезпечна для польсько-українських відносин.

    Реклама на dsnews.ua