• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У доповіді про вбивстві екс-співробітника ФСБ Литвиненко згадується Путін — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Копію отримала вдова Литвиненка ще вранці 20 січня

У матеріалах про вбивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка згадується ім'я президента РФ Володимира Путіна, повідомляєДС" з посиланням на телеканал "Дощ", за інформацією The Times, посилаючись на власні джерела.

Газета зазначає, що роль Путіна в матеріалах справи поки неясна, але, припускає видання, згадка президента РФ лише загострить відносини Москви і Лондона.

У свою чергу The Guardian уточнює, що доповідь буде опублікована сьогодні (21 січня). Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон з ним вже ознайомився. Копію також отримала вдова Литвиненка ще вранці 20 січня.

Вчора прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков говорив, що британський доповідь про обставини смерті Литвиненка не представляє інтересів в Росії. "Чесно кажучи, це не перебуває нині у сфері тим, які представляють для нас інтерес. Це розслідування, яке відбувається у Великобританії, і в даному випадку це не тема, яка цікава для нас і перебуває на нашому порядку денному", - сказав Пєсков.

Як раніше повідомляла "ДС", сторона звинувачення в громадському дізнанні у справі про загибель колишнього співробітника ФСБ заявляє, що президент Росії Володимир Путін віддав особистий наказ про вбивство Олександра Литвиненка.

Він виїхав з Росії до Великобританії в 2000 році. У листопаді 2006 року він помер. Самопочуття колишнього офіцера ФСБ стало погіршуватися після того, як він разом з своїми колишніми колегами Дмитром Ковтуном і Андрієм Луговим пив чай в лондонському готелі Millennium.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua