• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Ефіопії вбили трьох співробітників "Лікарів без кордонів"

Троє співробітників міжнародної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів" загинули в регіоні Тиграй в Ефіопії

В Ефіопії вбили представників міжнародної гуманітарної організації
В Ефіопії вбили представників міжнародної гуманітарної організації
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті "Лікарі без кордонів", передає "ДС".

Як зазначається, організація отримала підтвердження загибелі трьох співробітників в регіоні Тиграй: 35-річної координаторки з надзвичайних ситуацій Марії Ернандес, 31-річного помічника координатора Йоханеса Халефа Реда та 31-річного водія Тедроса Гебремаріама Гебремайкла.

Подія сталася 24 червня. Їз загиблими втратили звʼязок, а пізніше знайшли їхній автомобіль порожнім, в декількох метрах лежали тіла.

"Ми найрішучішим чином засуджуємо цей напад на наших колег і будемо намагатися зрозуміти, що сталося. Марія, Йоханес і Тедрос були в Тиграї, надаючи допомогу людям, і немислимо, що вони заплатили за цю роботу своїм життям", — заявляють в організації.

"Лікарі без кордонів" — міжнародна незалежна некомерційна гуманітарна організація, яка надає медичну допомогу населенню, постраждалому внаслідок військових конфліктів, голоду, епідемій, вимушеної міграції, природних катастроф. Організація діє більш ніж у 70 країнах, зокрема в різних регіонах Африки, Європи, Південної і Північної Америки й Азії.

Як писала "ДС", у Буркіна-Фасо бойовики, серед яких були підлітки 12-14 років, атакували село: загинули понад 130 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua