• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

В Європарламент внесена резолюція про закриття портів для росіян

Реклама на dsnews.ua
У середу, 12 грудня, Європарламент може проголосувати резолюцію із закликом до країн-членів ЄС позбавити перебувають з Азовського моря російські суду доступу до їх портів

Про це мовиться в одній із поправок до резолюції про стан імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Європарламент закликає країни-члени закрити доступ до портів ЄС для російських суден, які прибувають з Азовського моря, поки Росія не відновить вільну навігацію через Керченську протоку і в Азовському морі ", - йдеться в поправці, яку внесла група Європейської народної партії, а також доповідач по Україні депутат Міхаель Галер.

Європарламентарі також засуджують навмисний акт агресії Росії проти України, здійснений 25 листопада у Керченській протоці, і вимагають негайного і безумовного звільнення українських кораблів і моряків, які повинні отримати статус військовополонених.

Поправка також містить заклик до ОБСЄ розширити мандат Спеціальної моніторингової місії в Україні регіон Азовського моря.

Нагадаємо, 12 грудня європарламентар з Німеччини Ребекка Хармс закликала ЄС в якості реакції на інцидент в Керченській протоці слід позбавити російські суду доступу в порти країн блоку.

    Реклама на dsnews.ua