• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Європарламенті розкритикували "закон про олігархів"

Ухвалений нещодавно в Україні закон про олігархів стане явним політичним інструментом проти політичних опонентів

У Європарламенті розкритикували "закон про олігархів";
У Європарламенті розкритикували "закон про олігархів";
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив депутат Європарламенту, члеа партії Зелених Німеччини Віола фон Крамон в інтерв'ю, передає "ДС" з посиланням на "Новое время".

"Олігархи на зразок Коломойського дуже сильні. І цей кумедний закон, за яким нещодавно проголосували, марний. Цей закон для мене є явною політичною вказівкою використати його проти політичних опонентів", — повідомила член Європарламенту.

Вона сподівається, що президент Зеленський та його партія, уряд доведуть протилежне, проте, судячи з об'єктивних обставин, — це малоймовірно.

"Коли я бачу, як Зеленський покладається на ЗМІ Коломойського і як люди в парламенті отримують конверти з грошима… Хто їм платить? Коломойський, Рінат Ахметов, Віктор Пінчук? Якщо вони хочуть це змінити, вони мають платити своїм колегам у Раді краще та офіційно. Дати їм гідну зарплату, а не тримати їх на зарплаті олігархів — але в законі про це нічого не написано. Вам потрібно краще платити співробітникам в органах влади, в міністерствах, у Раді, тоді у вас будуть незалежні органи. Зараз все в руках олігархів" , — додала Віола фон Крамон.

Як писала "ДС", експерт Atlantic Council вважає, що основною метою "закону про олігархів" є відібрати засоби масової інформації і встановити монополію влади на володіння найбільшими медіа.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua