• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Європі пройшли демонстрації на підтримку клімату

Реклама на dsnews.ua
Демонстранти в Брюсселі, Берліні і Кельні на акціях протесту 1 і 2 грудня закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу

Учасники акції закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу в країні, в Європі і в світі в цілому, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

Першого грудня подібні акції пройшли в Німеччині. Так, на думку організаторів, у Берліні на демонстрацію вийшли близько 16 тис. осіб, у Кельні - понад 20 тис. осіб.

Представник Greenpeace у Німеччині підкреслив, що демонстранти виступали проти видобутку вугілля і кліматичної політики ФРН у цілому, пише видання.

4 листопада 2016 року набула чинності Паризьке кліматичну угоду, що передбачає дії щодо недопущення зміни клімату. Договір покликаний замінити Кіотський протокол, закреплявший нормовані зобов'язання по скороченню викидів парникових газів.

Мета Паризького угоди - до кінця століття утримати глобальне потепління в межах 2 °C в порівнянні з доіндустріальною епохою. Обмеження глобального потепління 1,5 °C зазначено в ньому як додаткова мета.

Нагадаємо, раніше в Тегерані і ряді інших міст Ірану пройшли масові демонстрації проти Сполучених Штатів.

    Реклама на dsnews.ua