• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Німеччині по всій країні страйкують залізничники

Реклама на dsnews.ua
У Німеччині почалися страйки залізничників, організовані Профспілкою працівників залізниці та транспорту EVG

Вранці 10 грудня компанія Deutsche Bahn призупинила по всій країні рух поїздів далекого прямування, передає "ДС" з посиланням на DW.

Страйк має закінчитися до 9 ранку за місцевим часом.

Прогнозують, що наслідком страйку стануть сильні перебої в графіку руху поїздів. Компанія Deutsche Bahn рекомендувала пасажирам, по можливості, перенести поїздки на вівторок. Квитки збережуть свою придатність, пасажирам, які прямують разом з пересадками, протягом 10 та 11 грудня буде дозволено пересідати на будь-які зручні для них поїзда без доплати.

У багатьох регіонах ФРН сталися масштабні перебої в роботі регіонального залізничного транспорту. Наприклад, з Нюрнберга скасовані всі приміські поїзди в напрямку Вюрцбурга, Мюнхена і Берліна. Найбільш сильно від страйку страждає південно-західна частина ФРН. Робота головного вокзалу Карлсруе повністю зупинена. У Берліні з раннього ранку не ходять приміські електрички. По всій Німеччині також відзначаються перебої в русі вантажного залізничного транспорту.

Профспілка EVG оголосив попереджувальний страйк після провалу тарифних переговорів з Deutsche Bahn. EVG незадоволений тим, що не вдалося домогтися підвищення зарплати для 160 тисяч своїх членів. Deutsche Bahn, зі свого боку, розкритикувала страйк як абсолютно непотрібну, оскільки, на думку компанії, тарифні переговори йшли успішно.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що в ході протестів "жовтих жилетах" в Парижі постраждав Український культурно-інформаційний центр.

    Реклама на dsnews.ua