• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У Німеччині судять колишнього охоронця концтабору Штуттгоф

Реклама на dsnews.ua
В місті Мюнстер на заході Німеччини ініціювали судовий процес проти 94-річного німця, підозрюваного в причетності до вбивств сотень людей у нацистському концентраційному таборі Штуттгоф під час Другої світової війни

Підозрюваний, ім'я якого не розкривається, заперечує висунуті звинувачення, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

94-річний чоловік постане перед судом для неповнолітніх, так як під час здійснення передбачуваних злочинів йому було менше 21 року.

Колишній охоронець СС, воєнізованого формування нацистської партії Адольфа Гітлера, звинувачується в тому, що він знав про вбивства сотень людей під час трирічної служби в концтаборі Штуттгоф біля польського міста Гданськ.

Слухання по справі повинні початися 6 листопада. Засідання будуть тривати не більше двох годин в день з-за поганого стану здоров'я підозрюваного.

Нацисти створили концтабір Штуттгоф в 1939 році. У період з 1942 по 1945 рік у концтаборі вбили десятки тисяч в'язнів. За оцінками, в таборі вбили або загинули від 63 000 до 65 000 ув'язнених. Їх вбивали в газових камерах, вводили смертельну ін'єкцію в область серця або вони вмирали в результаті екстремальних умов праці, голоду чи холоду. У концтаборі в'язнів використовували для медичних експериментів, а також виробляли мило з людських тел.

    Реклама на dsnews.ua