• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Грузії не хочуть псувати відносини з Україною через Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua
Офіційний Тбілісі не допустить, щоб партнерські відносини з Києвом зіпсувалися через голови виконавчого комітету Ради реформ України Міхеїла Саакашвілі

Про це глава МЗС Грузії Давид Залкалиани заявив журналістам у п'ятницю, 12 червня, коментуючи виклик посла України Ігоря Долгова в грузинське зовнішньополітичне відомство, передає "ДС" з посиланням на "Грузія Online".

"Виходячи з наших стратегічних відносин, ми не допустимо, щоб через одного засудженого і розшукуваного людини [Саакашвілі] наше партнерство виявилося під загрозою", - сказав Залкалиани.

Посла України в Грузії викликали в МЗС в четвер після того, як Саакашвілі в Facebook опублікував відеозвернення із закликом до всіх опозиційних партій Грузії об'єднатися на парламентських виборах у жовтні цього року. Він також заявив, що "не збирається дивитися на знищення Грузії", а сам на виборах буде "на передовій".

Після зустрічі в МЗС український дипломат заявив, що слова Саакашвілі були особистою думкою людини, який, незважаючи на посаду голови виконавчого комітету Ради реформ України, не є офіційним представником Києва.

"Навіть якщо він не обіймав якусь посаду і був би рядовим громадянином, наше законодавство категорично забороняє іноземному громадянину втручатися в наш виборчий процес", - додав глава МЗС Грузії.

    Реклама на dsnews.ua