• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Індії на берег викинулося 100 дельфінів – ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Раніше короткоплавниковые китові тварини не викидалися на берег в таких кількостях

В індійському штаті Таміл Наду загинули 20 короткоплавниковых гринд, викинулися на один з пляжів штату в ніч на 12 січня. Про це повідомила влада штату, передає "ДС" з посиланням на "Російську службу Бі-бі-сі".

Як стало відомо, всього з моря викинулися 100 дельфинообразных, але 80 з них ще можна врятувати.

"Це короткоплавниковые китові, і схоже, що вони дезорієнтовані. Раніше вони не викидалися на берег в таких кількостях", - розповів місцевий чиновник Раві Кумар.

За його словами, влада вже звернулися до адміністрації морського парку Маннарском затоці, а також в департамент лісництва з проханням провести розслідування.

Як зазначає видання, дельфины і кити часом цілими зграями регулярно викидаються з моря на берег і гинуть. На даний момент учені не знають справжніх причин подій, однак, існує декілька теорій.

Згідно з однією з них, тіла загиблих ще у воді особин виносяться на берег течією.

Читайте також:

У випадках же, коли плином приносить ціле стадо, одним з пояснень прийнято вважати здатність китів кликати один одного на допомогу: один викинутий кит може тягнути за собою ціле сімейство.

Крім того, є й більш спірні теорії. Американський геолог Джим Беркланд, наприклад, передбачає, що на тварин впливають найменші зміни в магнітному полі землі, викликані землетрусами, які дезорієнтують їх внутрішню систему ехолокації.

    Реклама на dsnews.ua