• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Ірані затримали співробітницю австралійського університету

Реклама на dsnews.ua
В Ірані була затримана співробітниця Університету Мельбурна Мейманат Хоссейні-Чавоши, що є одночасно громадянкою ісламської республіки і Австралії

В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна за нібито спробу "проникнути" в іранські установи, повідомляють місцеві ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

Мейманат Хоссейні-Чавоши, громадянка Ірану та Австралії, працює в Мельбурнській школі населення та глобального охорони здоров'я при Університеті Мельбурна. Її затримали днями, коли вона вже збиралася їхати з Ірану, повідомляє державне інформаційне агентство IRNA, підтвердивши тим самим попередні дані.

Минулого тижня іранська газета Kayhan, яка займає жорстку провладну позицію, написала про арешт кількох людей, що працюють в галузі статистики населення й нібито причетних до передачі "ворогів Ірану" важливої інформації в ході спроби "культурного і соціального вторгнення".

За словами представника судової системи Голамхосейна Мохсені Эджей, у цій справі заарештували одного людини, ще трьох або чотирьох розшукують.

Представник Унииверситета Мельбурна назвав новину про затримання Хоссейні-Чавоши "дуже тривожною".

    Реклама на dsnews.ua