• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Іспанії кількість "коронавірусних" перевалила за два мільйони

Реклама на dsnews.ua

Число виявлених із початку епідемії випадків захворювання на COVID-19 в Іспанії перевищило 2 мільйони осіб

Про це свідчать дані міністерства охорони здоров'я, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

З березня тільки офіційно було зафіксовано 2 024 904 випадки COVID-19, хоча, згідно з загальнонаціональним дослідженням на антитіла, оприлюдненим у середині грудня, в країні вже до того моменту перехворів кожен десятий житель (населення Іспанії — 47 мільйонів). За останні 7 днів виявлено понад 76 тисяч хворих, за два тижні — майже 151 тисяча (321 на сто тисяч осію), що свідчить про нове зростання поширення епідемії.

З початку епідемії померли майже 51,7 тисячі осіб, з них за тиждень — 530 осіб.

У країні діє режим підвищеної готовності, введені численні обмеження, в тому числі на пересування, і комендантську годину. Вакцинація в Іспанії, як і в більшості інших країн ЄС, почалася 27 грудня. На першому етапі вакцину Pfizer/BioNtech розподіляють серед постояльців і співробітників будинків для літніх людей і центрів для людей із обмеженими можливостями, а також медичного персоналу. Наступного тижня до Іспанії повинна почати надходити вакцина Moderna.

Як повідомляла "ДС", в грудні в Італії було зафіксовано найбільшу в Європі кількість смертей від коронавірусу — понад 70 тисяч.

    Реклама на dsnews.ua