• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Італії через коронавірус хочуть продовжити режим НС ще на три місяці

Реклама на dsnews.ua

Влада Італії вирішили продовжити до кінця квітня режим НС, який діє у зв'язку з коронавірусною інфекцією COVID-19

Про це йдеться в повідомленні Інтерфакс-Україна, передає "ДС".

"У ситуації, коли за всіма параметрами ми бачимо погіршення ситуації, ми зобов'язані прийняти нові, пропорційні, заходи. Уряд вважає за необхідне перш за все продовжити до 30 квітня режим НС, який спочатку планувалося скасувати 31 січня", — заявив міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца.

В Італії зараз всі області розділені на "червону", "жовту" та "зелену" зони в залежності від стану з зараженими коронавірусом, від найбільш важкої до легкої. Тепер влада вважає, що можна ввести і так звану "білу" зону. За словами Сперанци, в таких зонах потрібно буде дотримуватися лише базових правил боротьби проти COVID-19, наприклад, носити маски. Він зазначив, що, "малоймовірно, що ця зона з'явиться найближчим часом, але ми не втрачаємо надію".

Сперанца в середу виступив в парламенті і заявив, що на цьому тижні Італія має погіршення епідеміологічної ситуації. Очікується, що в зв'язку з цим уряд Італії може ввести заборону на пересування людей між регіонами не тільки в "червоній", але і в "жовтій" зоні.

За час пандемії в країні зареєстрували понад 2,3 млн заражених, померли майже 80 тис. осіб.

    Реклама на dsnews.ua