• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кабміні ФРН понад 30 тисяч комп'ютерів до сих пір працюють на застарілих Windows 7

Реклама на dsnews.ua
Близько 33 тисяч робочих комп'ютерів співробітників кабміну Німеччини та інших урядових органів працюють на операційній системі Windows 7, яку компанія Microsoft перестала підтримувати

Про це повідомила у вівторок газета Handelsblatt з посиланням на конфіденційний відповідь МВС ФРН на парламентський запит фракції "зелених", передає "ДС".

"Федеральний уряд несе відповідальність за те, що інформаційні системи Відомства федерального канцлера, міністерств і відомств опинилися недостатньо захищені, - заявив заступник голови фракції "зелених" у Бундестазі Костянтин фон Ноц. - У світлі стійкої потенційної загрози це є недбалістю". На його думку, кількість пристроїв, які працюють на старій операційної системі, може бути істотно вище, оскільки "уряд не володіє ситуацією в повній мірі".

Представник Християнсько-демократичного союзу Гюнтер Крингс заявив, що комп'ютери на Windows 7 все одно можна оновити, але за спеціальним ліцензійним тарифом. На це у поточному році можуть бути спрямовані близько 800 тисяч, йдеться в статті.

Американська компанія Microsoft 14 січня припинила підтримку Windows 7, яка була випущена в 2009 році. Комп'ютери, на яких встановлена система, що продовжують функціонувати, але Майкрософт більше не надає безкоштовної технічної підтримки і не випускає оновлення до неї.

    Реклама на dsnews.ua