• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Казахстані через селфи з антеною побилися працівники нефтескважины з різних країн

Реклама на dsnews.ua
Професійний колектив казахстанського нафтового родовища влаштував масову бійку, спровоковану фото працівника з Лівану з місцевою дівчиною

Про це повідомляє Радіо Свобода, передає "ДС".

Інцидент стався на нафтогазовому родовищі Тенгіз в Атирауської області Казахстану

"Сотні йорданських і ліванських робітників на великому нафтогазовому родовищі в західному Казахстані були евакуйовані після того, як виникла масова бійка між іноземними та місцевими працівниками", - зазначено в повідомленні.

Приводом для бійки стала фотографія лівійця з казахської дівчиною. Співробітник компанії з Лівії опублікував в профілі в Whatsapp фотографію, на якій він зображений з місцевою дівчиною-оператором компанії. Він тримає в руках права, антена якої спрямована в бік обличчя дівчини. Місцеві робітники назвали фото ображає гідність співробітниці.

На відео та фото бійки, які поширювалися разшолись в соцмережах 29 червня, видно, що робітники на Тенгизе били колег по роботі кулаками і ногами, а в деяких випадках і предметами, потрапляли під руки.

Також наголошується, що напруженість на родовищі постійно зростала через невідповідність умов праці. Це щонайменше другий випадок сутичок з іноземними працівниками протягом останніх двох десятиліть. У жовтні 2006 року тут казахстанські робітники боролися з турецькими працівниками.

У прес-службі керівництва Атирауської області, де знаходиться родовище, повідомили, що 30 чоловік звернулися за медичною допомогою після бійки. Офіс міського голови в Атирау запевнив, що зараз ситуація стабілізувалася".

Міністерство внутрішніх справ Казахстану заявив, що порушило кримінальну справу у зв'язку з інцидентом.

    Реклама на dsnews.ua