• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

У Китаї на упаковці заморожених продуктів виявили коронавірус

Реклама на dsnews.ua

У Китаї на упаковці заморожених продуктів вперше знайшли коронавірус, людина при контакті з такою упаковкою може заразитися

Про це повідомляється на сайті китайського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), передає "ДС".

Фахівці знайшли живий коронавірус на упаковці імпортної замороженої тріски, коли розслідували причину нового спалаху COVID-19 в місті Циндао на сході країни.

"Виявлення живого коронавируса на упаковці заморожених продуктів в Циндао — це перший випадок, коли поза лабораторією було підтверджено, що новий коронавірус може зберігатися на упаковці протягом тривалого часу при особливих умовах", — повідомили в китайському Центрі з контролю і профілактиці захворювань.

У ньому додали, що поки не було зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусів в результаті контакту з замороженими продуктами. Ризик заразитися таким способом існує, проте він дуже низький, відзначили в CDC.

У той же час в Центрі з контролю і профілактиці захворювань порадили людям, які працюють з замороженими продуктами, не торкатися їх без засобів захисту. Також їм рекомендували не чіпати рот, ніс або очі до зняття робочого одягу, на яку може потрапити вірус, і до подальшого миття рук, а також регулярно проходити тестування на COVID-19.

Раніше в Китаї знаходили на упаковках заморожених продуктів лише частки COVID-19, а не живий вірус.

Нагадаємо, вищий законодавчий орган Китаю прийняв новий закон про біозахисту, спрямований на профілактику і боротьбу з інфекційними захворюваннями. Закон створить системи для запобігання і контролю ризиків біобезпеки.

    Реклама на dsnews.ua