• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Латвії запропонували визнати росСМИ іноземними агентами

Реклама на dsnews.ua
Член правління Латвійської соціал-демократичної робітничої партії (ЛСДРП) Раймонд Лейниекс-Сестрам закликав закріпити за російськими телеканалами, які ведуть мовлення на території Латвії, статус іноземних аген

На думку парламентаріїв, російські телеканали безпосередньо пов'язані з Кремлем і намагаються підірвати єдність Євросоюзу і НАТО, пише газета "Известия", передає "ДС".

"Ми вже відправили лист з нашою пропозицією в сейм. Однак якщо нам вдасться зібрати необхідну кількість підписів, латвійський парламент буде зобов'язаний зайнятися цим питанням", - розповів він виданню.

На думку Лейниекса-Сестрам, російські телеканали безпосередньо пов'язані з Кремлем і намагаються підірвати єдність Євросоюзу і НАТО. Статус иноагентов значно обмежить їх діяльність.

Документ розміщений на manabalss.lv - офіційній платформі громадських ініціатив, де громадяни можуть збирати необхідні 10 тис. підписів для передачі документа в сейм (обробляється адміністрацією сайту, після публікується).

Крім того, парламентарі звернулися до латвійського міністерства економіки з проханням підвищити ціни на мовлення російською мовою.

    Реклама на dsnews.ua