• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Лондоні на COVID-вакцинацію заманюють квитками на фінал Євро-2020

У Лондоні оголосили розіграш квитків на фінал чемпіонату Європи-2020 серед тих, хто отримає щеплення від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер міста Садок Хан, передає "ДС" з посиланням на Sky news.

"У неділю Англія може зіграти свою найбільшу гру з 1966 року — і людям, які отримають першу вакцину від коронавірусу, пропонується шанс виграти квитки на фінал Уемблі", — йдеться в повідомленні.

Зокрема, Хан виставляє на розіграш одну пару квитків на фінал Євро-2020, який пройде на Уемблі в Лондоні, а також 50 пар квитків на фан-зону на Трафальгарській площі.

Для участі в розіграші людям необхідно пред'явити докази, що вони отримали першу дозу препарату в центрі вакцинації або записалися на прийом. Також особи, які опублікують в своїх соціальних мережах повідомлення про наявність вакцини або запис на щеплення, будуть вказані в розіграші двічі.

"Дуже важливо, щоб ми продовжували збільшувати кількість молоді, яка бажає пройти вакцинацію від коронавірусу", — підкреслив міський голова.

Як зазначається, онлайн-розіграш почнеться в середу, 7 липня, а всі подробиці будуть опубліковані в соціальних мережах мера.

Як відомо, фінал Євро-2020 пройде 11 липня в Лондоні на стадіоні Уемблі.

Нагадаємо, в Словаччині серед вакцинованих будуть розігрувати за 2 млн євро на тиждень, а в Греції за укол двома дозами вакцини від коронавірусу молоді люди від 18 до 25 років отримають картку на 150 євро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua