• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Мадриді починається конференція з питань клімату

Реклама на dsnews.ua
З 2 по 16 грудня в Мадриді пройде Конференція сторін Рамкової конвенції про зміну клімату

Її учасники розглянуть шляхи активізації зусиль по досягненню положень Паризького угоди по клімату 2015 року, передає "ДС" з посиланням на дані ООН.

На конференцію зберуться лідери країн-учасниць Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату, а також тисячі експертів, представників громадянського суспільства і приватного сектора.

25-я сесія сторін Конвенції, відомої як COP 25, спочатку повинна була пройти в столиці Чилі Сантьяго. Рішення про перенесення зустрічі в Мадрид було прийнято буквально за місяць до її початку: у зв'язку з протестами в Чилі влади країні заявили, що не зможуть забезпечити проведення кліматичного форуму. Хоча місцем його проведення стала столиця Іспанії, роль голови все ж залишилася за Чилі.

Учасникам Конференції належить обговорити заходи, які дозволять якомога швидше скоротити забруднення навколишнього середовища і стримати потепління клімату. Беручи Паризьку угоду, держави пообіцяли до кінця століття утримати підвищення температури в межах 1,5 -2 градусів за Цельсієм, до 2030 року на 45 відсотків скоротити викиди парникових газів, а вже до 2050 року досягти нульового рівня їх викидів.

"Ми повинні в терміновому порядку задіяти всі інструменти багатостороннього співробітництва, щоб перетворити СМІТТЯ 25 майданчик, де будуть прийняті більш амбітні зобов'язань у сфері боротьби із зміною клімату і вивести світ на шлях до низьковуглецевого та сталого розвитку", - заявила Виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату Патрісія Еспіноса.

    Реклама на dsnews.ua