• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Мінфіні США Путіна назвали корупціонером

Реклама на dsnews.ua
Президент РФ збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників, заявив американський чиновник

Виконуючий обов'язки заступника голови Мінфіну США з питань боротьби з тероризмом і фінансової розвідки Адам Жубин звинуватив президента Росії Володимира Путіна в корупції, заявив він в інтерв'ю ВВС, повідомляє "ДС" з посиланням на "Слон".

"Ми бачили, як він збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників, і маргіналізує тих, хто не належить до його друзів і не займає державні посади. Будь це енергетичне багатство Росії, будь то інші державні контракти, він дає це тим, хто, як він думає, буде служити йому, та виключає тих, в кому сумнівається. Для мене, це корупція", - заявив він.

Уряд США ввело санкції проти оточення глави російської держави, але вперше в корумпованості звинувачується сам Путін, уточнює телеканал. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков відмовився коментувати слова Жубина ВВС, назвавши заяву "чистим вигадкою".

Інтерв'ю Жубина увійшло в документальний фільм "Таємні багатства Путіна". Він буде показаний на телеканалі BBC One у 20:30 за лондонським часом. Сам Путін від участі у фільмі відмовився, зазначає телеканал.

У Мінфіні США Адам Жубин курирує питання санкцій. Євросоюз, США і ряд інших західних країн ввели санкції проти Росії після входження Криму до складу РФ навесні 2014 року. У відповідь Москва з серпня 2014 року встановила ембарго на імпорт ряду продуктів з країн, що приєдналися до антиросійським санкцій.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua