• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Мінську організували мітинг за Лукашенко з білоруських бюджетників, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Для участі в мітингу на підтримку Олександра Лукашенка в Мінську звозять співробітників різних державних підприємств

Про це йдеться в повідомленні на TUT.BY, передає "ДС".

Виданню скаржаться читачі з різних регіонів, яких примушують поїхати в столицю.

Такі повідомлення прийшли від працівників "Белшіни", "Інтеграл", Могильовського м'ясокомбінату, Бобруйської "Слов'янки", "Бобруйськагромаш", Білоруського цементного заводу, Пружанського "Комунальника", "Крічевцементношіфера", Дзержинської птахофабрики, Слонімського водоканалу, ВАТ "Поликовічі" (сільгосппідприємство під Могилевом), "Могілевенерго", Бобруйського заводу біотехнологій, "Вітебскоблгаза". Зганяють на мітинг також держслужбовців, військових, яких просять прийти в цивільному одязі. Подібні пропозиції також надійшли працівникам сільського господарства, вчителям, вихователям, працівникам держЗМІ і багатьом іншим.

За інформацією видання, покликали на мітинг працівників Апарату уряду, Мінпраці, Мінфіну, Мінекономіки, Міністерства охорони здоров'я, Мінлісгоспу, БЕРЕЗЕНЬ, МНС, ГТК, КГК. В окремих відомствах, як повідомляють працівники, також погрожують звільненням у разі відмови.

Деяким з тих, кого прохали приїхати на мітинг до столиці, пообіцяли грошову винагороду. Кілька працівників "Белшина" повідомили, що їм нібито мають намір виплатити за таку поїздку по 100 рублів і поставити відпрацьовану зміну на підприємстві.

На "інтегралів" розповіли, що пропонують за участь в мітингу відгул.

У Гомелі з відпусток відкликають медиків, щоб ті приїхали на мітинг в Мінську.

"Деяким вдається відмовитися з тих чи інших причин, а деяким — ні, тому що загрожують звільненням, втратою місця в гуртожитку. Люди побоюються, що можуть бути здійснені провокації, причому деякі з запрошених на мітинг вважають, що вони можливі з боку влади", — відзначається в публікації.

У той же час, на Facebook провладної громадської організації "Біла Русь" повідомляється, що 16 серпня відбудеться мітинг, на якому будуть люди "підтримують державний курс" в Білорусі.

"На мітингу зберуться всі ті, кому дорога Батьківщина, хто проти розділу країни на два протиборчі табори. Загалом, з нами — вся конструктивна Білорусь", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив силовикам не допустити вибудовування ланцюга солідарності від Вільнюса до Києва.

    Реклама на dsnews.ua