• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У світі з'явилася нова криптовалюта, забезпечена діамантами

Реклама на dsnews.ua
Нова віртуальна валюта створена на базі платформи Ethereum

18 січня розпочинається продаж кріптовалюти PinkCoin, яка забезпечена фіксованим активом кольорових діамантів, повідомляє "ДС" з посиланням на Українські новини.

Спочатку на продаж буде виставлено 5 млн валютних одиниць PinkCoin. В майбутньому компанія-творець BitGem Asset Management Ltd. може випустити до 95 млн цифрових монет PinkCoin.

Депоновані діаманти були оцінені і сертифіковані незалежною компанією. Страховиком є британська компанія lloyd's. Відповідальність за зберігання діамантів загальною вартістю 5 млн. доларів, несе випускає компанія.

"Кольорові діаманти є найбільш рідкісним торгованих товаром, якщо не сказати більше - це найбільш концентрована форма багатства. І очікується, що тенденція щодо зміцнення такого значення діамантів буде тільки посилюватися. Рожеві та інші вишукані діаманти були єдиним активом, чия вартість до теперішнього моменту послідовно збільшувалася на 10% в рік. Крім того, вони є єдиним активом, який не падав в ціні, починаючи з 1959 року. Всі ці факти тільки зміцнять життєздатність PinkCoin на ринку", - пояснює генеральний директор материнської компанії - Precious Investments Inc., Наталія Хеарн.

Власники PinkCoin зможуть обмінювати нову валюту на інші активи на децентралізованому ринку BitGem (The BitGem Decentralized Marketplace), який, як очікується, почне свою роботу у другому кварталі 2016 року.

PinkCoin можна буде обміняти на Bitcoin, або дорогоцінні камені, базуючись на вартості діамантів.

Як раніше повідомляла "ДС", нинішньої осені криптовалюта біткойн стала одним з головних ньюсмейкерів на світових фінансових ринках.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua