• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У світі за рік різко зросла кількість голодуючих, - ООН

Реклама на dsnews.ua
У 2016 році в порівнянні з попереднім роком різко зросла кількість людей, які страждають від голоду

Такі дані дослідження, проведеного трьома структурними підрозділами ООН, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП), повідомляє "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Вони вказують, що в минулому році в світі налічувалося 815 млн людей, які страждають від дефіциту їжі. Це становить 11% населення планети. Роком раніше таких людей у світі налічувалося 777 млн.

У минулому році кількість людей, що страждають від голоду, збільшилася вперше за десять останніх років. У 2005 році їх було зафіксовано 926 млн осіб, і в наступні роки ця цифра постійно зменшувалася. В ООН пояснюють різке загострення проблеми голоду в світі військовими конфліктами і кліматичними змінами.

ЮНІСЕФ, ВООЗ та ЗПС зазначають, що поки незрозуміло, чи є це зростання трендом або тимчасовим явищем, однак зазначають, що воно "представляє значний виклик для зобов'язань міжнародного співтовариства побороти голод до 2030 року".

В абсолютних цифрах найбільше людей, які страждають від голоду, живуть в Азії - 520 млн. Проте частка таких людей є найвищою в Африці, де від голоду страждають 20% населення або 243 мільйонів чоловік. У Східній Африці частка людей, які страждають від голоду, досягає майже 34%.

    Реклама на dsnews.ua