• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Москві загадково помер опозиціонер, писав книги про Путіна і КДБ

Реклама на dsnews.ua
Подробиці загибелі поки невідомі

Російський опозиційний публіцист, політолог Володимир Прибиловський, який писав книги про президента РФ Володимира Путіна був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Як передає "ДС", про це повідомив його колега, історик Юрій Фельштинський на своїй сторінці в "Живому журналі".

"Мені тільки що повідомили, що мій співавтор книги "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна" був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Ніякої додаткової інформацією на даний момент я не володію", - розповів Фельштинський.

Довідка. Володимиру Прибыловскому було 59 років. Він був відомий як керівник інформаційно-дослідницького центру "Панорама", інтернет-видання "Антікомпромат" і руху "Субтропічна Росія".

У травні 2007 року співробітники російської прокуратури провели обшук у квартирі Прибиловського у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи за статтею про розголошення відомостей, що становлять державну таємницю. Мова йшла про публікації Прибыловским на його інтернет-сайті "Антікомпромат" текстів допитів свідків у справі про вбивство у квітні 2005 р. колишнього начальника московського управління ФСБ Анатолія Трофімова і його дружини. В ході обшуку були вилучені два комп'ютери та електронні носії з чернетками книги Прибиловського "Корпорація. Росія і КДБ за часів президента Путіна", яку він написав у співавторстві з Юрієм Фельштинским, а також заготовки до книги "Соратники Путіна".

У березні 2010 року Прибиловський підписав звернення російської опозиції "Путін повинен піти".

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 27 грудня 2015 року в Росії від зупинки серця помер російський генерал-майор заступник начальника штабу повітряно-десантних військ Російської Федерації Олександр Шушукин.

4 січня в Росії раптово помер начальник Головного розвідувального управління РФ Ігор Сергун.

    Реклама на dsnews.ua