• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У НАТО зажадали від Росії припинити насильство в Сирії

Реклама на dsnews.ua
Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Йенс Столтенберг від імені країн-членів закликає режим президента Сирії Башара Асада і Росію, яка підтримує сирійський режим, припинити насильство в цій країні

Як передає "ДС", про це він сказав за підсумками першого дня засідання міністрів закордонних справ країн - членів НАТО в Брюсселі, повідомляє УНІАН.

"Ми розглянули ситуацію на Середньому Сході і в Північній Африці. Союзники глибоко стурбовані відновленням наступальних дій, здійснюваних сирійським режимом при підтримці Росії. Ступінь гуманітарної катастрофи є приголомшливою. Ми продовжуємо закликати до політичного вирішення, включаючи припинення насильства і відновлення (доставки) гуманітарної допомоги", - зазначив Столтенберг.

Також він сказав, що одночасно в Сирії та Іраку очолювана Сполученими Штатами коаліція завойовує стійкий успіх, оскільки "Ісламська держава" втрачає території.

Столтенберг зазначив, що як тільки місто Мосул в Іраку буде звільнений, іракські урядові сили повинні будуть утримувати територію. У зв'язку з цим першочерговим завданням залишається зміцнення іракських сил.

У той же час, говорячи про гуманітарну ситуацію в Сирії, він сказав, що "будь-яка затримка з дипломатичним рішенням призводити до більшого страждання і більшій кількості смертей".

Столтенберг назвав ситуацію в Сирії гуманітарною катастрофою.

    Реклама на dsnews.ua