• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Нідерландах звільнили члена уряду через критику COVID-сертифікатів

У Нідерландах тимчасовий прем'єр-міністр Марк Рютте звільнив члена уряду Мону Кейзер, яка поставила під сумнів використання COVID-паспортів, що стали обов'язковими у низці закладів по всій країні

Нідерланди
Нідерланди
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні The Guardian, передає "ДС".

В офісі Рютте заявили, що заступник міністра економіки Мона Кейзер була звільнена через те, що її публічні коментарі суперечили політиці Кабінету міністрів з такого важливого питання.

Раніше Кейзер в інтерв'ю газеті Telegraaf засумнівалася в обґрунтованості вимог COVID-сертифікатів, які тепер необхідно пред'являти в розважальних закладах країни, в барах і ресторанах.

"Якщо ми опинимося в суспільстві, де нам доведеться боятися один одного, якщо ми не зможемо надати докази, тоді дійсно доведеться задуматися і запитати себе: це той напрямок, в якому ми хочемо рухатися?",- сказала вона в інтерв'ю.

Нагадаємо, у Гаазі 25 вересня біля трьох тисяч людей зібралися у центрі міста на акцію протесту проти обов'язкового негативного тесту на коронавірус або сертифікату про вакцинацію при відвідуванні ресторанів, фестивалів, концертів та інших заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua