• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Нью-Йорку поліція вимушено перекривала Манхеттен з-за 300 тисяч осіб

Реклама на dsnews.ua
На "Кліматичний марш" у рамках глобального протесту проти політики урядів, яка призводить до глобального кліматичного кризи, прийшли близько 300 000 американців

Протестувальники вимагають негайних дій від уряду і Конгресу США заради порятунку планети, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Зокрема, учасники мітингу виступили за перехід до відновлюваних джерел енергії, використання "зелених" технологій, обмеження застосування вугілля та видобувного палива в енергетиці, боротьбі із забрудненням навколишнього середовища і вуглецевими викидами, які викликають глобальне потепління і підвищення рівня світового океану.

Кількість учасників настільки велике, що поліції Нью-Йорка довелося перекрити мало не весь район Lower Manhattan (нижню частину Манхеттена), включаючи вхід на Бруклінський міст.

Глобальний страйк проводиться у п'ятницю, 20 вересня, у майже 150 країнах світу. Це наймасштабніший в історії протест проти політики урядів, яка призводить до кліматичної кризи, і за впровадження екологічної та міцної економіки.

Раніше "ДС" повідомляла, що поліція в центрі Нью-Йорка затримала біля фірмового магазину Microsoft 76 протестувальників, які перекрили проїжджу частину П'ятої авеню.

    Реклама на dsnews.ua