• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В ОАЕ відкриють першу в країні синагогу

Реклама на dsnews.ua
В Об'єднаних Арабських Еміратах планують відкрити мультирелигиозный комплекс, в якому буде розташована синагога

Будівництво комплексу почнуть наступного року і завершать у 2022 році, передає "ДС" з посиланням на DW і місцеві ЗМІ.

"У наступному році в Об'єднаних Арабських Еміратах розпочнеться будівництво першої в країні синагоги. Вона стане частиною багатоконфесійного комплексу в Абу-Дабі, в якому також будуть мечеть і церква", - йдеться в повідомленні

Про зведення цього комплексу було оголошено в лютому цього року після візиту Папи Римського Франциска в ОАЕ. Він став першим понтифіком, який здійснив візит на Аравійський півострів.

Поки що невелика єврейська громада в ОАЕ використовує будинок в Дубаї для приватних богослужінь. У той же час в ОАЕ вже є офіційні храми для християн, індуїстів і сикхів. Більшість проживають в ОАЕ - іноземні робітники, найбільшу групу серед яких становлять індійці. Посольство Індії в Абу-Дабі заявив, що в ОАЕ проживають до 2,6 мільйона індійців або близько 30% населення.

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів позиціонують країну як центр толерантності і заявляють, що підтримує свободу віросповідання та культурного розмаїття. Однак уряд не допускає інакомислення проти керівництва, а правозахисники часто критикують ОАЕ за ув'язнення активістів.

ОАЕ не мають дипломатичних відносин з Ізраїлем, хоча ізраїльські політики відвідували країну для участі в міжнародних заходах.

Раніше "ДС" повідомляла, що єменські хуситы заявили, що можуть завдати ударів по Об'єднаним Арабським Еміратам.

    Реклама на dsnews.ua